تبلیغات
قالب وبلاگ
طرفداران بارسا و استقلال عکس و کلیپ *

طرفداران بارسا و استقلال عکس و کلیپ
آبی رنگ آسمونه سرور رنگ خونه
نویسندگان
نظر سنجی
شما طرفدار کدام تیم هستید؟(بر اساس جدول لیگ در نیم فصل)


ووچینیچ: قهرمانی یووه غیرقابل تصور است

مهاجم یووه قهرمانی این تیم در کالچو را مانند یک رویا می‌داند.


    میرکو ووچینیچ پیروزی یووه و کسب عنوان قهرمانی سری A را مانند یک رویا می‌داند که پیش از این هم تصور چنین موفقیتی را نداشته است.


مهاجم اسبق رم اظهار داشت: این قهرمانی غیرقابل تصور است. من بسیار خوشحالم که در یووه حضور دارم و رویایم به حقیقت پیوسته است.


وی افزود: ما قبل از بازی با کالیاری مقداری عصبی بودیم اما توانستیم بر این عصبانیت خود غلبه کنیم و با پیروزی مقابل این تیم درنهایت به قهرمانی رسیدیم.


ووچینیچ عنوان کرد: کسب مقام قهرمانی در اولین فصل حضورم در تورین فوق‌العاده است. چنین افتخاری برای هر کسی رخ نمی‌دهد و خوشحالم که به این موفقیت رسیده‌ام.


یوونتوس با پیروزی شب گذشته مقابل کالیاری پس از 9 سال قهرمان ایتالیا شد تا برای بیست و هشتمین بار عنوان قهرمانی کالچو را از آن خود کند.

*********************************************

در ادامه مطلب سخنان

دل پیرو

بوفون

کونته (سرمربی یووه)

الگری (سرمربی میلان)


دل پیرو: شایسته قهرمانی بودیم


الساندرو دل پیرو، ستاره باتجربه باشگاه یوونتوس در صحبتهایی اعلام کرد که از اینکه تیمش برای اولین بار بعد از سال 2003 به عنوان قهرمانی سری آ رسیده، خیلی خوشحال است.


   بینکونری یکشنبه شب با نتیجه 0-2از سد کالیاری عبور کرد و در حالی که هنوز یک بازی دیگر تا پایان فصل باقی است، باتوجه به شکست 2-4 میلان مقابل اینتر، قهرمانی اش را یک هفته زودتر جشن گرفت.


در پایان این دیدار دل پیرو غرق در شادی بود و درصحبتهایی به اسکای سپورت ایتالیا گفت:« بعد از پشت سرگذاشتن چند سال سخت و طاقت فرسا، فتح اسکودتو مزه ویژه ای داشت وبه نظر من این اسکودتو حتی دل نشین تر از موفقیتی بود که ما با ریمینی (قهرمانی در رقابتهای سری بی در سال 2007) به دست آورده بود.»

دل پیرو ادامه داد:« من هر فصل را با امید فتح جامی آغاز می کنم و گاهی وقتها این اتفاق نمی افتد ولی آنچه یکشنبه شب برای من رخ داد، به عنوان جایگزین خوبی درعوض سالها ناکامی برای فتح جام بود. ما قهرمانی ای را جشن می گیریم که شایستگی اش را داشتیم و خوشحالم که در کسب آن تاثیرگذار بودم.»


دل پیرو درادامه از صحبت کردن درمورد اینده اش با یووه سرباز زد و گفت:« تا 15 روز دیگر ما یک بازی دیگر خواهیم داشت و می خواهیم درآن بازی هم به پیروزی برسیم (فینال کوپا ایتالیا مقابل ناپولی) ، و این می تواند پایان عجیبی برای ما باشد. من انگیزه های زایدی برای لبخند زدن دارم، همین! زمان برای صحبت کردن درمورد اینده من وجود دارد.»


*****************************************************************

بوفون: سه روز وحشتناک را پشت‌سر گذاشتم


دروزاه‌بان تیم فوتبال یوونتوس گفت: با کسب قهرمانی در کالچو بزرگترین موفقیت زندگی‌ام پس از قهرمانی در جام جهانی را تجربه کردم.


    بانوی پیر ایتالیا شب گذشته موفق شد با نتیجه 2 بر صفر کالیاری را مغلوب کند و با توجه به شکست میلان در دربی مقابل اینتر، یک هفته مانده به پایان سری آ، بیست و هشتمین عنوان قهرمانی خود را کسب کرد و پس از 9 سال بر بام فوتبال ایتالیا قرار گرفت.


شب گذشته برای دروازه‌بان یووه شبی به یادماندنی بود و اسطوره دروازبانی بیانکونری به تقسیم شادی با سایر هم‌تیمی‌های خود پرداخت.


یوونتوس در شرایطی گام به دیدار مقابل کالیاری گذاشت که در بازی هفته قبل (چهارشنبه گذشته) مقابل لچه به تساوی دلهره‌آور یک بر یک رسید و خیلی‌ها بوفون را در از دست دادن امتیاز آن دیدار مقصر دانستند.


بوفون در این‌باره گفت: واقعا هفته سختی را پشت‌سر گذاشتم و فشار زیادی را تحمل کردم. سه روز گذشته وحشتناک‌ترین روزهای زندگی‌ام بود و الان بسیار خوشحالم که توانستم با یووه عنوان قهرمانی را کسب کنم.


وی افزود: امروز بهترنی روز زندگی‌ام است و بهترین موفقیت زندگی‌ام را بدست آوردم. پس از قهرمانی در جام جهانی تا به حال این اندازه خوشحال نبودم.


بوفون خاطرنشان کرد: یوونتوس برای رسیدن به این قهرمانی تلاش بسیاری کرد و سختی‌های زیادی را متحمل شد. ما برای رسیدن به این جایگاه پس از بازگشت به کالچو بیش از 6 سال صبر کردیم و خوشحالم که حالا ثمره آن را گرفتیم.


 

*************************************************************************

کونته: این فعلا اولین اسکودتوی من است


آنتونیو کونته، سرمربی جوان و باتجربه یوونتوس در صحبتهایی از ارزش و اهمیت فتح اولین اسکودتویش به عنوان مربی یوونتوس گفت و به این نکته اشاره کرد که می خواهد در زمان حضورش برروی نیمکت مربیگری بینکونری جامهای فراوانی را کسب کند.


  برد 0-2 یووه مقابل کالیاری و شکست میلان مقابل اینتر، باعث شد تا یووه برای اولین بار بعد از سال 2003 قهرمان سری آ لقب بگیرد.


درپایان دیدار یکشنبه شب، کونته به تمام اعضای کادر فنی و هواداران یووه تبریک گفت.


کونته به اسکای سپورت ایتالیا گفت:« این اولین اسکودتوی من به عنوان مربی است. الان می خواهیم این جام را با هواداران جشن بگیریم و هیجان فراوانی داریم و برای ما آسان نیست که از رختکن بیرون بیائیم.»

مربی یووه ادامه داد:« حس قهرمانی حسی زیباو خیره کننده است. سال خیلی خاص و ویژه ای داشتیم و به لطف این جام قهرمانی، امسال مبدل به سالی فوق العاده شد. به تمام هواداران و بازیکنان تبریک می گویم. ما همیشه باور داشته ایم. فقط مقابل لچه اندکی لغزیدیم ولی خوب به جریان بازی برگشتیم.»


کونته درادامه با اشاره به رکورد شکست ناپذیری تیمش درطول این فصل گفت:« درحالی که هنوز یک بازی دیگر تا پایان فصل مانده، ما قهرمان ایتالیا هستیم و در 37 بازی بدون شکست بوده ایم. الان می خواهیم فصل را بدون آنکه شکست خورده باشیم به پایان ببریم. من احترام فراوانی برای میلان قائلم و ما برای رسیدن به قهرمانی ،تیم بزرگی را از پیش رو برداشتیم.»
*********************************************************

الگری: یوونتوس شایسته قهرمانی بود


آلگری پس از باخت تیمش مقابل اینتر که منجر به مسجل شدن قهرمانی یوونتوس شد، ضمن تبریک به یوونتوسی ها بابت قهرمانی سری آ اعلام کرد که میلان جریمه سنگینی بابت مصدومیت های فراوان در طول فصل و البته دو باخت در دو بازی رفت و برگشت برابر اینتر, پرداخت کرد.


   الگری گفت:"یوونتوس موفق به کسب اسکودتو شد و آنها شایسته این عنوان بودند. رقابت بسیار جذابی در طول سال میان دو تیم برقرار بود. یوونتوسی ها فصلی بسیار عالی را سپری کردند در حالی که ما با وجود تمام مشکلات موجود, می بایست با مصدومیت های بیش از حد بازیکنان و اتفاق های فصل دست و پنجه نرم می کردیم. مقایسه میلان با سال گذشته اش بسیار دشوار است چرا که ما در طول فصل، بهای سنگینی بابت تک تک اشتباهاتمان پرداخت کردیم از جمله یکشنبه شب, زمانی که ما می توانستیم بازی را 3-2 کنیم، در مقابل گل سوم را دریافت کردیم"


مربی باتحربه میلان ادامه داد:"ما یکشنبه شب بازی نسبتا خوبی را به نمایش گذاشتیم و تمام تلاش خود را برای کسب نتیجه ،در این بازی انجام دادیم که متاسفانه موفق به این مهم نشدیم؛ ما این جزئی از فوتبال است. سال گذشته ساموئل اتوو نیز یک موقعیت مسلم گلزنی را در مهمترین لحظه از دست داد در حالی که می توانست سرنوشت بازی را تغییر دهد اما در نهایت آن بازی را 3-0 پیروز شدیم"


او درمورد مصدومیت بازیکنانش دراین دیدار گفت:" تنها پس از گذشت 10 دقیقه بونرا را به دلیل مصدومیت  و به دنبال آن آسیب دیدگی کریستین آبیانی از ناحیه ران از دست دادیم و در حالی به این بازی خاتمه دادیم که دی اسشیلیو کار را با آسیب دیدگی در ناحیه  مچ پا که دچار تورم شده بود به پایان رساند"


یوونتوسی ها که فصل گذشته در پایان فصل در رده 7 ام جدول سری آ قرار گرفتند در این فصل چه در لیگ قهرمانان اروپا و چه در لیگ اروپا موسوم به یورو لیگ حضور نداشتند.


الگری دراین باره ادامه داد:"من فکر نمی کنم که که بین ما و یوونتوس فاصله ای وجود داشته باشد چرا که  این تیم با یوونتوس در یک سطح است و  از سوی دیگر برای ارزیابی یوونتوس, مشاهده  عملکرد آنهادر فصل آینده در لیگ قهرمان بسیار می تواند جالب و مورد توجه باشد"


الگری درمورد شرایط قرارداد برخی بازیکنان و تجدید قوای تیمش در بازار تابستانی گفت:"برخی از بازیکنان ما قراردادشان در انتهای فصل با باشگاه به پایان خواهد رسید و باید با باشگاه ضمن ارزیابی این موضوع در رابطه با تقویت تیم برای فصل آتی نیز صحبت کرد"************   *****************   * ********************************  *************  ***طبقه بندی: عکس های ورزشی و ...،  اخبار ورزشی و....، 
برچسب ها: قهرمانی یوونتوس در سری آ، juventus، seri a، سخنان بازیکنان یوونتوس پس از فتح اسکودتو وقهرمانی، دل پیرو، بوفون، الگری، کونته،  
[ یکشنبه 17 اردیبهشت 1391 ] [ ساعت 23 و 06 دقیقه و 29 ثانیه ] [ alireza sepehri ]
.: Weblog Themes By Mah Music :.

درباره وبلاگ

در این وبلاگ میتوانید دانلود کنید و عکس ببینید و آموزش ببینید و پخش انلاین گلهای استقلال و بارسا و گلهای زیبا
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
******************* خرید شارژ ایرانسل، خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ تالیا *

جنبش اسلامی سایبری

* * *

ÓÑÒãیä ãæÚæÏ

*
* *
مشاهده جدول کامل لیگ برتر ایران
* *

فال حافظ


* * * *
* * * * * *
** ***** ***** ***** ***** ***** ****** * * * مریتاباکس * * * * فارس باکس ****** ******** Instagram *****************
با عضویت در کانال تلگرام ما همیشه بروز باشید :)
برای ورود به کانال کلیک کنید / دانلود تلگرام نسخه ویندوز
**************************
* *